fbpx skip to Main Content
Зателефонуйте нам

За якою формою звітувати щодо військового збору?

Державна фіскальна служба України (надалі ДФСУ) у листі від 06.10.2014 р. № 6390/7/99-99-17-02-01-17 підтвердила позицію щодо відображення у формі №1-ДФ податку з процентів та військового збору. На сьогодні ДФСУ розроблено та направлено до Міністерства фінансів України проект нової форми податкового розрахунку, який передбачає відображення податковим агентом загальної суми доходу, з якого утримано військовий збір за звітний період, без відображення персоніфікованих даних фізичних осіб – платників військового збору.

До набрання чинності нової форми необхідно подавати Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) за старою формою.

Після прийняття нової форми № 1ДФ, податкові агенти зобов’язані будуть за новою формою подати новий звітний (уточнюючий) податковий розрахунок за III квартал 2014 року лише із заповненням загальної суми нарахованих у звітному періоді доходів у вигляді процентів та доходів, із яких утримується військовий збір, і загальну суму утриманого з них податку.

Оскільки вимога до податкового агента щодо подання нового звітного (уточнюючого) розрахунку виникла не з його вини та не має на меті виправлення помилок, що призвели до зменшення та/або збільшення податкових зобов’язань платника податку та/або до зміни платника податку, то штрафні санкції застосовуватись не будуть.

Для детального ознайомлення пропонуємо завантажити лист ДФСУ : Лист Державної фіскальної служби України від 06.10.2014р.

Джерело інформації: http://news.dtkt.ua/ua/accounting/reposts/31143?utm_source=news_22102014&utm_medium=email&utm_campaign=newsletter .