fbpx skip to Main Content
Зателефонуйте нам! (0342) 77-54-20

ТОВ "Галант-сервіс"

Вже 15 років ми працюємо з ТОВ «Аудиторською  компанією «Альфа-аудит ЛТД» .  Протягом усього періоду компанія надає нам бухгалтерські та юридичні послуги.  Хочу відмітити високий рівень кваліфікаціі, відповідальність  працівників ТОВ «Аудиторської  компанії «Альфа-аудит ЛТД»,  індивідуальний підхід до кожної ситуації, що виникає у процесі діяльності нашого підприємства.  Важливо, що вони завжди готові оперативно відповісти на будь-які питання і допомогти у вирішенні найрізноманітніших завдань. Особлива подяка  керівнику Зеновію Ярославовичу Швецю за його  професіоналізм,  доброзичливість, його готовність до діалогу з клієнтом.  Запорукою нашого успіху на ринку послуг вважаємо і співпрацю ТОВ «Аудиторською  компанією «Альфа-аудит ЛТД».

ТОВ “АРТ ТРІВІУМ”

Досить часто, у процесі нашої роботи, переконавшись що ми можемо задовільнити своїми послугами чи роботою запит клієнта, виникає потреба зі з’ясування податкової складової у відповідному правочині. 

Саме на цьому етапі ми звертаємося за порадою до Аудиторської компанії Альфа-Аудит і завжди отримуємо корисну інформацію та алгоритми, яким чином це більш вдало здійснити. 

Директор ТОВ "АРТ Трівіум"  З.Чуйко

ПАТ «Прикарпаттяобленерго»

ПАТ «Прикарпаттяобленерго» співпрацює з ТОВ «Аудиторська компанія «Альфа-аудит ЛТД» з 1998 року і по сьогоднішній день. Протягом цього тривалого періоду аудиторська компанія надає нам різноманітні аудиторські послуги. Особливо варто відмітити послуги консультаційного характеру.

Консультації з питань організації та ведення бухгалтерського обліку, з питань розуміння та тлумачення Податкового кодексу та іншого законодавства завжди відзначаються глибоким та детальним опрацюванням законодавчої бази та містять повні і вичерпні відповіді на питання, які цікавлять підприємство. Важливо підкреслити, що ґрунтовні консультації, підготовлені для нас аудиторською компанією «Альфа-аудит ЛТД», завжди враховують особливості специфіки діяльності нашого підприємства у галузі енергопостачання та одночасно подають альтернативні варіанти і оцінку ступеня ризиків при застосуванні варіантів. Такі підходи нашого консультанта дають можливість приймати правильні, оптимальні управлінські рішення та уникати зайвих податкових та інших ризиків в діяльності підприємства.

Варто також згадати професійний підхід керівника компанії аудитора Швеця З.Я. у процесах судового оскарження податкових повідомлень-рішень податкових органів, які мали місце у попередні роки нашої діяльності. Завдяки високому рівню компетентності аудитора нам завжди вдавалось переконати судові інстанції у відсутності будь-яких помилок чи недоліків податкового законодавства. Ми задоволені високим рівнем професійних послуг компанії і надалі із задоволенням плануємо користуватись аудиторськими послугами ТОВ «Аудиторська компанія «Альфа-аудит ЛТД».

ГО «ТАІФ»

Туристична Асоціація Івано-Франківщини пройшла багаторічний шлях співпраці з Вашою компанією. Ми реалізовували під Вашим аудиторським супроводом чотири проекти транскордонного співробітництва за підтримки ЄС. Кожен з цих проектів – серйозний внесок у розвиток місцевих громад, просування туристичних можливостей та економічного потенціалу територій, збереження природничого й культурного спадку Івано-Франківської області України, повіту Марамуреш Румунії та Люблінського воєводства Польщі. Завдяки Вашим рекомендаціям з кожною новою ініціативою покращувався їх фінансовий менеджмент, а звіти, підготовлені за їх результатами завжди отримували високу оцінку донорів. Бажаємо Вам успіху, процвітання, та щиро сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!
                                                                                                                                                                                            

Колектив ГО «ТАІФ»

ТзОВ «Баркас»

Плідна співпраця між  ТзОВ “Баркас”  та ТОВ” Аудиторська компанія “Альфа-аудит ЛТД”  триває біля 20 років. Завдяки високій кваліфікації та професіоналізму працівників компанії  ведення бухгалтерського  та податкового  обліку  здійснюється  відмінно, в повному обсязі та завжди вчасно, незважаючи на стрімкі зміни у законодавстві і податковій політиці. Юридичні консультації надаються на високому рівні. При документальних  перевірках з боку контролюючих органів не було жодних питань та санкцій щодо правильності та повноти ведення обліку, складання місячної, квартальної та річної  фінансової, статистичної та податкової звітності. При такій співпраці з ТОВ “Аудиторська компанія Альфа-аудит ЛТД” ми відчуваємо у своїй діяльності  впевненість  та  захищеність наших прав та інтересів. Виражаємо велику подяку працівникам компанії за надані нам послуги та консультації. Співпрацю будемо продовжувати і надалі.