fbpx skip to Main Content
Зателефонуйте нам

Скасують повідомлення ДПС про прийняття на роботу директорів підприємств

Мінекономіки підготувало зміни до постанови КМУ від 17.06.2015 р. № 413 за яким страхувальники подають до ДПС повідомлення про прийняття працівника на роботу. Йдеться про відповідний проект постанови КМУ, розміщений на сайті Мінекономіки.

Головна ідея – усунути дублювання інформації від держорганів та підприємств, установ, організацій щодо прийняття на роботу працівника (на посаду керівника).

Бо наразі ДПС отримує дані щодо прийняття на роботу працівника (на посаду керівника) від двох джерел інформації:

– в порядку інформаційної взаємодії з Єдиним державним реєстром;

– від підприємств, установ, організацій.

Тому запропоновані зміни передбачають, що повідомленням про прийняття на роботу керівника підприємства, установи, організації – відомості, отримані органами ДПС з ЄДР. Це значить, що подавати окреме повідомлення про прийняття на роботу керівника підприємства (установи, організації) не вимагатиметься. Проте це станеться лише через три місяці після ухвалення та публікації проекту змін.

Відмітимо, що пропонований Урядом законопроект "Про працю" № 2708 передбачає, що роботодавці й надалі повідомлятимуть ДПС про прийнятих працівників. 

А для повного переведення трудової діяльності в електронну форму Мінфін повинен переглянути форму звіту з ЄСВ задля появи в ньому граф для обліку відомостей про посади, кваліфікацію та умови праці застрахованих осіб.

This Post Has 3 Comments

  1. Bunlar arasında en öne çıkan, size bir
    şey olması halinde borcunuzun ödenmesini garantileyen hayat sigortasıdır.
    Bankalar herhangi bir kredi verirken hayat sigortası yaptırmanızı isterler çünkü verdikleri paranın geri ödemesinin herhangi bir sebeple sekteye uğramasını
    istemezler. Ancak her ne kadar sigorta yaptırmış.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.