fbpx skip to Main Content
Зателефонуйте нам

Нова форма № 1ДФ: уперше звітуємо за І квартал 2014 року.

Головне управління Міндоходів у м. Києві повідомляє, що з 1 квітня 2014 року набув чинності наказ Міндоходів України від 21.01.2014 № 49, яким затверджено форму податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників, і сум утриманого з них податку (форма
№ 1ДФ), порядок його заповнення та подання. Наказом № 49 встановлено, що нова форма № 1ДФ перший раз подається за Iквартал 2014 року (протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного кварталу).

Основні зміни стосуються Довідника ознак доходів фізичних осіб – зокрема, додані 4 нові коди (179-183): доходи від продажів продукції тваринництва, від лому дорогоцінних металів, від операцій по конвертації цінних паперів, від операцій з валютними цінностями (окрім цінних паперів), інвестиційний доход від операцій з борговими зобов’язаннями НБУ і казначейськими зобов’язаннями України, емітованими Мінфіном.

Також слід відмітити, що відтепер форму № 1 ДФ можна буде подавати у паперовому вигляді лише за умови, якщо кількість рядків не перевищуватиме п’яти. В інших випадках – в електронному вигляді із накладенням електронного цифрового підпису або в паперовому вигляді разом з електронною формою на носії пам’яті.

Джерело: http://kyiv.minrd.gov.ua/media-ark/news-ark/141080.html