fbpx skip to Main Content
Зателефонуйте нам

Аудитори обговорили проект змін до закону

У Львові 19 жовтня цього року за круглим столом у приміщенні Львівського торгово-економічного університету зібрались провідні аудитори Західного регіону України.

Предметом зустрічі було обговорення нової редакції Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність», який зареєстрований у Верховній Раді України як законопроект-2534 від 03.04.2015 року.

У засіданні круглого столу прийняли участь член Аудиторської палати України Євген Синявський, член Ради Спілки аудиторів України, голова Комісії САУ з правового забезпечення Володимир Головач, доктори економічних наук Зіновій Гуцайлюк та Василь Рудницький, провідні науковці, керівники аудиторських фірм та аудитори регіону.

Із детальним змістом проекту Закону присутніх ознайомив Володимир Головач. Найактивнішим в обговоренні проявив себе керівник Тернопільського відділення Спілки аудиторів України Василь Тарас. Свої думки  та пропозиції висловили також керівники аудиторських фірм Івано-Франківщини Андрій Андріїв та Зеновій Швець.

Учасники круглого столу за результатами довготривалого обговорення та дуже жвавої дискусії прийшли до спільної думки, що проект Закону, хоча і містить значну кількість прогресивних норм, у тому числі  на виконання вимог Директив ЄС № 43 та № 56, у цілому потребує суттєвого доопрацювання, узгодження ряду положень самого законопроекту. Учасники круглого столу вважають, що у запропонованій редакції проект змін до Закону про аудит бажає бути кращим.

                                                           Аудитор З.Швець, учасник Круглого столу

This Post Has One Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.