fbpx skip to Main Content
Зателефонуйте нам! (0342) 77-54-20

Про компанію

Товариство з обмеженою відповідальністю „Аудиторська компанія „Альфа-аудит ЛТД” (до 2015 року – ТОВ «Аудиторська фірма «Альфа-аудит ЛТД») створено у липні 1995 року, в період зародження і становлення аудиту в нашій країні. З дня заснування компанії незмінним правилом діяльності колективу була найвища якість послуг для клієнтів.
Сертифікати аудиторів, якими володіють працівники компанії, дають право проводити перевірки підприємств усіх форм власності.
Кваліфікація аудиторів компанії, крім сертифікатів аудиторів, підтверджена також сертифікатами податкових консультантів, судових бухгалтерів – експертів, САР (сертифікований міжнародний бухгалтер-практик) та іншими.
Особливі умови співпраці компанія пропонує початкуючим підприємствам та підприємцям, що розпочинають свій бізнес.

Команда

На цей час компанія має в своєму складі висококваліфікованих фахівців і пропонує широкий вибір професійних послуг у сфері аудиту, бухгалтерського обслуговування, консалтингу, аудиторських експертиз, розробки та впровадження систем фінансового управління в різних сферах фінансово-господарської діяльності.
Найцінніше, що є у нас – це фахівці, які працюють в компанії. Специфіка професії аудитора в тому, що аудитор постійно повинен знаходитися в процесі самоосвіти, вдосконалення методів перевірки, умінь і набутих навиків. Фахівець аудиторської компанії не зможе реалізувати себе як професіонал своєї справи, якщо не буде володіти такими якостями, як аналітичний склад розуму, спостережливість, вимогливість до себе, високий критерій “значущості”. Без зайвої скромності можна відмітити, що усі фахівці нашої компанії такими якостями володіють. Успіх і професійне зростання кожного фахівця – це успіх і професійне зростання всієї компанії.
Компанія щороку фінансує підвищення професійних знань своїх співробітників, сприяє внутрішньому обміну навиками і досвідом між колегами. Щоденний моніторинг професійної періодики і методичної літератури, робота з постійно оновлюваними довідково-правовими системами дозволяє їм розуміти очікування і потреби клієнтів.
Професійне мислення працівників нашої компанії, їх компетентність та відповідальність у поєднанні із знанням теорії і практики дозволяють виконати практично будь-яке завдання. Ми не лише команда однодумців, ми – команда професіоналів.

«Ми завжди на відстані одного телефонного дзвінка. Знання та досвід спеціалістів нашої команди допоможуть вирішити будь-яку складну ситуацію.»

Принципи діяльності

У співпраці з клієнтами компанія сповідує принципи дотримання професійних, етичних стандартів і норм, конфіденційності, індивідуального підходу до кожного клієнта. Основою співпраці є взаємовигідні, партнерські відносини. Ми прагнемо, щоб наші ділові партнери бачили і відчували економічну вигоду від співпраці.

100%
Професіоналізм
100%
Відповідальність
100%
Конфіденційність
100%
Індивідуальний підхід

 «Чому ми?»