Зателефонуйте нам! (0342) 77-54-20
Photo (3)

Застосування РРО платниками єдиного податку

На форумі інформаційно-довідкового ресурсу «ЗІР»  (категорія 107.12) у фахівців головного фіскального відомства запитали: чи застосовують ФОП — платники ЄП при здійсненні діяльності  реєстратор розрахункових операцій (надалі – РРО)?

Відповідь Державної фіскальної служби наступна: «Згідно з п. 296.10 Податкового кодексу України платники єдиного податку 2 і 3 груп (фізичні особи — підприємці) при здійсненні діяльності на ринках, при продажу товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі, а також платники єдиного податку 1 групи не застосовують РРО. Вимоги стосовно застосування РРО набирають чинності: — для платників єдиного податку 3 групи — з 01.07.2015 р.; — для платників єдиного податку 2 групи — з 01.01.2016 р. (абз. 5 п. 1 розд. ІІ «Прикінцеві положення» Закону України від 28.12.2014 р. № 71-VIII).

Джерело інформації:  http://www.nibu.factor.ua/ukr/news/news.html?id=14117.