Зателефонуйте нам! (0342) 77-54-20

Відображення доходів мобілізованих працівників в формі №1-ДФ?

Державна фіскальна служба України у листі від 19.08.2014 р. № 2006/7/99-99-17-02-01-15 нагадала нюанси відображення в податковому розрахунку за формою №1-ДФ середнього заробітку мобілізованих працівників. Так, пунктом 3.6 Порядку №49 передбачено, що у графі 5 “Ознака доходу” зазначається ознака доходу згідно з Довідником ознак доходів. Відповідно до довідника ознак доходів фізичних осіб доходи, що нараховані у вигляді середньої заробітної плати призваним на військову службу співробітникам за період їх мобілізації, відображаються за ознакою доходу “101”. Окрім того, податківці нагадують, що на час виконання державних або громадських обов’язків, якщо за чинним законодавством України ці обов’язки можуть здійснюватись у робочий час, працівникам гарантується збереження місця роботи (посади) і середнього заробітку. Працівникам, які залучаються до виконання обов’язків, передбачених законами України “Про військовий обов’язок і військову службу” і “Про альтернативну (невійськову) службу”, надаються гарантії та пільги відповідно до цих законів.

 Джерело інформації: http://news.dtkt.ua/ua/accounting/reposts/31047 .