Зателефонуйте нам! (0342) 77-54-20
1519219590  Img

У податковій накладній ціну зазначено з більше ніж двома знаками після коми. Чи є право на податковий кредит?

Відповідно до пункту 16 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Мінфіну від 31.12.2015 р. № 1307, у графі 6 податкової накладної зазначається кількість (об'єм, обсяг) постачання товарів/послуг, у графі 7 – ціна постачання одиниці товару/послуги без урахування ПДВ, у графі 10 – обсяг постачання (база оподаткування) без урахування ПДВ (значення графи 10 обраховується шляхом множення значення графи 6 на значення графи 7).

Пунктом 4 Порядку № 1307 передбачено, що усі графи податкової накладної, що мають вартісні показники, заповнюються в гривнях з копійками.

На сьогодні ДФС реалізовано можливість реєстрації в ЄРПН податкових накладних, в графі 7 яких зазначено ціну постачання одиниці товару/послуги з більше ніж двома знаками після коми.

Зазначення платником податку при заповненні графи 7 податкової накладної ціни постачання одиниці товару/послуги з більше ніж двома знаками після коми не може бути єдиною причиною для невизнання податкового кредиту за такою податковою накладною (у разі дотримання усіх інших правил, передбачених ПКУ для формування податкового кредиту).

Джерело: ІПК ДФСУ N 2231/6/99-99-15-03-02-15/ІПК від 21.05.2018 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *