Зателефонуйте нам! (0342) 77-54-20

Тренінг “Основи бухобліку для власників та управлінців”

Дата проведення: 04 вересня 2012 року

Місце проведення: м. Івано-Франківськ, Павлика, 10, 2 поверх (прим. Пласту НСОУ)

Організатори: ТзОВ “Альфа-аудит ЛТД.”

Про тренінг

“Бухгалтерський облік – мова бізнесу” (З підручника для вузів)

Кожен власник бізнесу, великого чи не дуже, кожен керівник підприємства зацікавлений, щоб бізнес був прибутковим і «застрахованим» від кризи. Коли б підприємливі люди, які з відкривали і відкривають в Україні власну справу, володіли хоча б елементарними знаннями основ бухгалтерського обліку та розумінням відповідного «читання» балансу, вони б проявляли більш прискіпливий інтерес до фінансового стану бізнесу. Це, в свою чергу, дало б змогу вчасно запобігати невиправданим ризикам, уникнути багатьох згортань бізнесу.

На жаль, у більшості випадків бухгалтерія для власника чи керівника – нудні терміни, незрозумілі цифри та нудні формальності. В наших класичних вузах не навчають основам бухгалтерського обліку «з погляду власника», на відміну від деяких країн. Для прикладу, в США неодмінною ознакою сучасної людини бізнесу, поряд із неодмінним вмінням водити автомобіль та навиками впевненого користувача комп’ютерної техніки, є знання основ бухгалтерії та управлінського обліку. Так, як у нас важко собі уявити випускника школи, який би не вмів читати або рахувати, так там складно уявити собі людину бізнесу, яка б не розуміла основ бухгалтерії.

Насправді, бухоблік – це просто! Для тих, хто його розуміє. А зрозуміти його не так уже й важко! Впродовж двох днів учасники тренінгу:
– засвоять способи контролю за власністю та її функціонуванням в процесі здійснення підприємницької діяльності на підставі даних бухгалтерського обліку;
– отримають розуміння суті бухгалтерського обліку, досвід формування балансу і звіту про фінансові результати;
– отримають навики аналізу факторів впливу на ефективність функціонування бізнесу за даними балансу та фінансової звітності.
Технічна та рутинна робота, якою зазвичай з ранку до вечора заняті бухгалтери підприємств та підприємців, не входить до програми тренінгу.

В програмі тренінгу:

– Бізнес і облік. Принципи та об’єкти бухгалтерського обліку.
– Бухгалтерський баланс. Активи та пасиви.
– Рахунки бухгалтерського обліку. Система подвійного запису ін.

Автор програми:
Зеновій ШВЕЦЬ, директор аудиторської фірми «Альфа-аудит ЛТД», САР (Міжнародний бухгалтер-практик)