Зателефонуйте нам! (0342) 77-54-20
1460116495 1454

Нова податкова звітність для виробників та продавців спирту, алкоголю та тютюну.

Мінфін затвердив новий пакет звітності щодо виробництва й обігу спирту етилового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів та порядки їх заповнення (Наказ № 49 від 11.02.2016р. «Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення»).

Наказом № 49 затверджено 7 форм звітів, серед яких для продавців алкоголю та/або тютюну в роздрібній мережі:
– Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі (ф.№ 1-РА);
– Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у роздрібній мережі (ф.№1-РТ).

Продавці алкоголю та/або тютюну подаватимуть ці форми щомісячно до 10 числа місяця, що настає за звітним, в електронному вигляді до органів ДФС.
У звітах ф. № 1-РА та ф. № 1-РТ вказуватимуть обсяги придбання та реалізації підакцизних товарів, залишки на початок та на кінець місяця, а також види та коди продукції згідно додатку до Наказу № 49.

Період першого подання звітів, податківцями ще не визначено, але оскільки наказ № 49 набирає чинності з 21.04.2016р., то першим звітним періодом може стати і квітень 2016р.

Відповідальність за неподання чи несвоєчасне подання затверджених звітів або подання з недостовірними відомостями уже передбачена у розмірі 17 000 гривень (абз.18 ч.2 ст.17 Закону України від 19 грудня 1995 року N481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів»).

Оскільки звіти подаються вперше, в багатьох підприємств (підприємців), зокрема роздрібної торгівлі можуть виникнути особливі труднощі в їх заповненні та поданні. Тому на численні звернення клієнтів, фахівці нашої компанії готові прийти на допомогу та надати консультації, а також послуги зі складання та подання звітів ф. № 1-РА, ф. № 1-РТ та інших.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *