Зателефонуйте нам! (0342) 77-54-20
У податковій накладній ціну зазначено з більше ніж двома знаками після коми. Чи є право на податковий кредит?

У податковій накладній ціну зазначено з більше ніж двома знаками після коми. Чи є право на податковий кредит?

Відповідно до пункту 16 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Мінфіну від 31.12.2015 р. № 1307, у графі 6 податкової накладної зазначається кількість (об'єм, обсяг) постачання товарів/послуг, у графі 7…

Читати далі