Зателефонуйте нам! (0342) 77-54-20

Мобілізовані працівники: право на податкову соціальну пільгу

Чи застосовується Податкова Соціальна Пільга до середнього заробітку мобілізованих працівників, у разі непроведення компенсаційних виплат з бюджет? На офіційному порталі «Ліга Закон» опубліковано наступну  відповідь Державної фіскальної служби України (далі…

Читати далі

За якою формою звітувати щодо військового збору?

Державна фіскальна служба України (надалі ДФСУ) у листі від 06.10.2014 р. № 6390/7/99-99-17-02-01-17 підтвердила позицію щодо відображення у формі №1-ДФ податку з процентів та військового збору. На сьогодні ДФСУ розроблено…

Читати далі

Крок до спрощення зняття з реєстрації трудового договору, укладеного між фізичною особою-підприємцем та фізичною особою

Міністерство соціальної політики Наказом від 16.09.2014 р №660 внесло зміни до Порядку реєстрації трудового договору між працівником і фізичною особою, яка використовує найману працю. Одним з головних змін є те,…

Читати далі

Відображення доходів мобілізованих працівників в формі №1-ДФ?

Державна фіскальна служба України у листі від 19.08.2014 р. № 2006/7/99-99-17-02-01-15 нагадала нюанси відображення в податковому розрахунку за формою №1-ДФ середнього заробітку мобілізованих працівників. Так, пунктом 3.6 Порядку №49 передбачено, що у графі 5 "Ознака…

Читати далі

Про оподаткування військовим збором компенсації за невикористані щорічні відпустки

Чи підлягає оподаткуванню військовим збором компенсація, нарахована роботодавцем працівнику, за невикористані щорічні відпустки (під час роботи та після звільнення? Державна фіскальна служба відповіла в засобах масової інформації на вищенаведене запитання…

Читати далі

На середній заробіток мобілізованого працівника нараховується ЄСВ

Як відомо, з 8 червня 2014 року гарантії щодо збереження місця роботи, посади та компенсації середнього заробітку поширено на громадян, мобілізованих починаючи із 18.03.2014 р. Із цієї ж дати діє норма,…

Читати далі

Робота за сумісництвом: розкриття нюансів

Нормами Кодексу Законів про Працю України закріплено право працівника реалізовувати свої здібності до продуктивної і творчої праці шляхом укладення трудового договору на одному або одночасно на декількох підприємствах, в установах,…

Читати далі

Нарахування лікарняних : роз’яснення від Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Міністерство соціальної політики України відповіли на найпоширеніші питання страхувальників. 1. Як розрахувати допомогу з тимчасової непрацездатності для працівників, які поєднують професії (посади), що…

Читати далі